Wieńce i wiązanki pogrzebowe Witkowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Treść na wstędze można podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Witkowo. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Witkowo.