Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mszana Dolna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Mszana Dolna. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Mszana Dolna.