Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wałbrzych


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Wałbrzych. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wałbrzych.