Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żelechów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Żelechów. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Żelechów.