Wieńce i wiązanki pogrzebowe Międzyrzec Podlaski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Międzyrzec Podlaski. Kompozycje pogrzebowe zawozimy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Międzyrzec Podlaski.